Energetické poradenství podle Osha

21. prosince 2009 v 13:07 | Zu |  ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ
Energetické poradenství

Naše fyzické tělo má určitou strukturu, tvořenou kostmi, svaly, tkáněmi apod. a stejně tak má svoji strukturu i naše energetické tělo - v auře - a dohromady vytvářejí zdravou bytost. Každé z našich energetických těl je propojeno s jedním z energetických center/čaker v našem fyzickém těle.

Čtení energie a diagnostická mapaJedná se metodu "čtení" mapy energie lidských čaker, která může napomoci usnadnit proměnu a osobní růst. Je to práce, kdy opouštíme logičnost a představy mysli a vyčistíme tak cestu vnímání jemných vibrací a energií prostřednictvím srdeční čakry a třetího oka. Celé čtení probíhá ve velmi příjemném až meditativním stavu jemných vibrací a energií.
Hlavním nástrojem čtení energie je intuice našeho srdce.
Samotné sezení trvá cca 60 min a může vám pomoci nahlédnout z jiného pohledu na situaci, ve které si nevíte rady a ve které se právě nacházíte. Prvním krokem k řešení jakékoliv sitace je uvidět a procítit, co se odehrává ve vás a co je příčinou případných obtíží.

Výcvik Energetického poradenství, které nabízím jsem absolvovala u Oshovy žačky Ma Prem Sugandho:

Prem Sugandho (Německo) vystudovala psychologii a sociologii, později se stala univerzitní profesorkou v Německu. Dále se intenzivně zabývala meditacemi, "Chakra-Alchemy Work" (čakrová alchymie - práce s energií), "Pulsation" (Neo-Reichian Breathwork - práce s dechem a Bioenergetika), Primal Deconditioning, Ericksson Hypnosis, Aura Soma a Reiki. Od r. 1980 je Oshovou žačkou. V současné době vede workshopy, semináře a individuální terapie v Evropě, Středním Východě, Indii a Rusku. Její práce v sobě spojuje profesionální vzdělávací schopnosti a zkušenosti s meditacemi a alternativními metodami osobního růstu.      


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama