Oslava Míru

19. dubna 2010 v 11:58 | Zu |  Zajímavé tipy
Meditujte o svetovém míru kdykoliv ...
Nestárnoucí moudrost ríká, že spolecné myšlenky a touhy lidstva po míru privolávají blíže k zemi velkolepou bytost, Ducha míru. Duch míru se zacal približovat v uplynulých 25 letech, privolán milióny lidí, kterí se modlili za svetový mír.


Meditace Oslavy Míru
Privolávání Ducha Míru

od Orina a DaBena
1. Asi pet minut pred pulnocí zacnete upravováním držení vašeho tela až se cítí pohodlne a je pripraveno setkat se se stavem míruplné meditace. Nadechujte se zatímco si predstavujete, jak si k sobe pritahujete svetlo. Naplnte se svetlem s každým nadechnutím. Pošlete svetlo do každé cásti vašeho tela.
2. Privolejte si k sobe svoji duši a predstavujte si, jak vás obklopuje svým svetlem. Vaše duše neustále odpovídá na vaše volání k ní. Zárící svetlo a milující prítomnost vaší duše spojuje její vedomí s vaším, at už si to uvedomujete nebo ne. Nechejte vaše srdecní centrum at se rozšírí láskou, vaše mysl at se zjasní a vaše emoce at se zklidní a naplní mírem.
3. Predstavte si svou duši jako zárivé slunce. Jste naplnení svetlem, stáváte se pruzracnou nádobou neohraniceného svetla.
4. Vnímejte milióny duší tech, kterí pracují se svetlem a kterí s vámi meditují. Prohlédnete si vaše spojení s temito lidmi a jejich dušemi. Všimnete si, že všichni tvoríte prekrásné svetlo, které obklopuje svet. Svet zacíná zárit svetlem vás všech, kterí spojujete své duše.
5. Všimnete si na druhé strane duší Osvícených, Mistru, Pruvodcu, Andelu a Ucitelu pripojujících se ted k vám, aby utvorili vzájemne propojený obrazec svetla, který obklopuje svet a všechny pracující se svetlem.
6. Venujte pozornost svetlu, které proudí od Osvícených ke všem pracujícím se svetlem, vcetne vás. Naplnte se svetlem, sílou, odvahou, soucitem a radostí, které jsou k vám vysílány.
7. Zde je bytost, jejíž prítomnost se po léta k zemi približuje, privolávaná dušemi hledajícími mír. Je to Duch míru, velice velkolepá bytost. V naší meditaci budeme spolecne volat k Duchu míru, Velkému Andelu míru, aby prišel a požehnal nás mírem.
8. O pulnoci nebo kdykoliv mužete, spojte se s každým v meditaci a privolávejte Ducha míru a proste Velkého Andela míru, aby se mírem dotknul srdcí celého lidstva. Tento Duch je velice skutecná prítomnost, jejíž dotyk muže vytvorit zmeny. Znete uvnitr nebo navenek "aum" (OM) s jistotou, že budete slyšeni a Duch míru vám odpoví.
9. Zažívejte Ducha míru, tohoto velkého andela, jak zameruje svoje vedomí na lidstvo, protože slyšel jeho volání. Pocitujte odezvu tohoto Andela ve chvíli, kdy se dotýká srdcí všech lidí. Otevrete se prijímání této energie do vašeho srdecního centra. Hluboce se nadechnete a nechejte vstoupit energii tohoto Andela do každé úrovne vaší bytosti.
10. Nechejte tohoto Andela míru, aby se dotknul vašeho života. Uvažujte o tom, jak mužete zažívat a tvorit více míru ve vašem vlastním živote, což prispívá k míru na svete.
11. Reknete si: "At se skrze me vyjadruje Duch míru. Vnáším ted mír a harmonii do svých vztahu. Rozširuji dobrou vuli a laskavost kamkoliv pricházím. Sleduji své myšlenky, opouštím odsouzení a kritiku. K druhým lidem mluvím milujícími slovy. Mluvím slovy, která rozširují lásku a svetlo. Vyzaruji mír."
12. Vyobrazte si svou duši jako zárící slunce. Nechejte svou touhu po míru ve vašem vlastním živote a po míru pro lidstvo, aby rídila zárící svetlo vaší duše vne vás. Predstavujte si jak se stáváte zárícím centrem míru a dobré vule pro ostatní.
Predstavujte si tisíce spojujících se lidí na svete, zatímco vyzarujete mír ke:
• Svým prátelum a rodine
• Všem tem, kterí jsou nejvíce vnímaví k vašemu vysílání
• Všem na planete pracujícím se svetlem
• Všem svetovým vudcum, aby mohli vést národy k míru
• Celému lidstvu
• Rostlinným, zvírecím a minerálním ríším

Nepripoutávejte se k jakýmkoliv výsledkum, protože nemusejí být meritelné. Práve jste hodnotne a duležite prispeli všemu životu.

Podepište naši knihu hostu (Guestbook: www.orindaben.com). Dejte nám vedet, jestliže se k nám pripojujete v meditaci a jestliže o nás chcete cokoliv vedet. Dejte nám vedet o vaší vizi svetového míru, chcete-li. Sanaya a Duane skutecne ctou vaše komentáre.

Orin & Daben, Sanaya a Duane
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama