Výcvik energetického poradenství podle Osha

28. dubna 2010 v 19:33 | Zu |  Zajímavé tipy
Výcvik energetického poradenství podle Osha
Modul III: Poradenské dovednosti

Lektorka: Ma Prem Sugandho

Třetí modul Výcviku energetického poradenství podle Osha není otevřený pouze pro absolventy prvních dvou modulů, ale také pro všchny lidi, kteří pracují s druhými na energetické úrovni, např. lidé pracující s tělem nebo dechem, lidé používající channeling, astrologii, reiki apod.
Použijeme rámec, se kterým již běžně pracujete, a přidáme k němu:
  • poradenské dovednosti
  • základní techniky využití dechu
  • poradenství podle barev, založené na systému Aura Soma
  • techniky NLP a hypnózy
Výcvik vám dodá schopnost poradit lidem, jakým směrem se mají ubírat a jaké zdroje se uvnitř nich již nacházejí. Pomůžete jim také tyto zdroje využít na jejich cestě sebeobjevování a osobního rozvoje.

Výcvik energetického poradenství podle Osha staví na Oshově vhledech a pochopení meditace a terapie. Terapie vytváří základ pro meditaci. Na rozdíl od klasické freudovské psychologie by měl terapeut řídící se Oshovými principy přistupovat ke klientovi z prostoru přítomné lásky a přátelského respektu.

"Terapeut musí být skutečný přítel. Musí projevovat soucit, lásku a pochopení. Musí klientovi umožnit pocítit, že je poprvé respektován jako jednotlivec, jako lidská bytost. Pokud si začnete hrát na Boha, bude klient opět ponížen. To je přesně to, čím celý život trpěl... Terapeut musí být pokorný, musí to být přítel. Není to kněz a není tu od toho, aby někomu diktoval, jak má žít. Je tu pouze od toho, aby stál po vašem boku. Nebude za vás chodit. Pokud upadnete, pomůže vám zase vstát, ale chodit budete muset sami. Každý musí jít sám."

OSHO: Poslední vůle, 2. díl, 16. kapitola


Pokud si nejste jisti, jestli pro vás může být tento výcvik užitečný, kontaktuje prosím přímo mne a situaci objasníme ( inner-alchemy@sugandho.com).
Cena:
8900Kč (vč. ubytování v hale a kompletní veg. stravy) / 6900Kč (od pondělního rána pro ty, kteří se neúčastnili prvních dvou modulů tohoto výcviku)
Pro rezervaci místa posílejte do 10.5. zálohu 2000,- na účet 1936066036/5500. Do zprávy pro příjemce zadejte "OEC3" a "Vaše jméno".
Kontakt, přihlášky a informace:
centrum@skalka22.cz / 777046593 (Tomáš)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama