Alchymie 1. čakry - Od strachu k lásce -OSHO Alchymie čaker

15. května 2010 v 1:33 | Zu |  Zajímavé tipy

Červenec 2010

8.-13.7. 2010 nebo volitelně 8.-11.7.201

Alchymie 1. čakry - Od strachu k lásce
Lektorka: Ma Prem Sugandho (Německo/Izrael)

Při prozkoumávání vnitřních světů nemůžeme nenarazit na jednu základní obtíž - na strach. Strach je neviditelný, ale přitom má tak mocnou schopnost zabránit našemu uvolnění a zarazit tak naši radost ze života. Co si počít, když se strach objeví? Utéci, schovat se před nebezpečím a čekat, až strach nějakým způsobem sám od sebe zmizí? Nebo snad všechno tlačit až za hranice, které strach vytváří?
Tato pracovní skupina umožňuje čelit 3 základním lidským strachům v láskyplném a citlivém prostředí. Staneme tváří v tvář strachu z bláznění, strachu ze smrti a strachu ze sexuality. Každý z těchto strachů nás povede k prozkoumání a předefinování omezení, která na nás byla naložena, když jsme byli malí.
  • Tím, že si umožníme divočit a bláznit vědomě, řada zatuhlých omezení odpadne sama od sebe. Uvnitř nás se tak může uvolnit více prostoru pro spontánnost, tvořivost, lásku a smích.
  • Ke strachu ze smrti přistoupíme pomocí zcela jiného konceptu: Smrt jakožto oslavné vyvrcholení života. Osho tvrdí, že smrt je odrazem toho, jakým způsobem žijeme. Žití a umírání jsou neoddělitelné. Smrt lze uchopit jako nový začátek, nikoliv konec.
  • Strach ze sexuality je ve své podstatě strachem z toho, nechat věci být a uvolnit se. Orgasmu nelze docílit děláním, pouze "puštěním" a uvolněním se. Budeme prozkoumávat, co nám brání v užívání si naší sexuální energie. Energie sexu je oheň, který zažehehává naše těla. Je to palivo hořící v našich čakrách, našich energetických centrech, a které se projevuje formou sexu, smyslnosti, extáze a lásky - jedna energie, projevující se v různých formách a proměňující se v různé kvality.
V poslední části této pracovní dílny dovolíme naší sexuální energii zažehnout náš vnitřní tantrický oheň a budeme tak společně oslavovat život.
O lektorce
Ma Prem Sugandho (Německo) vystudovala psychologii a sociologii, později se stala univerzitní profesorkou v Německu. Dále se intenzivně zabývala meditacemi, "Chakra-Alchemy Work" (čakrová alchymie - práce s energií), "Pulsation" (Neo-Reichian Breathwork - práce s dechem a Bioenergetika), Primal Deconditioning, Ericksson Hypnosis, Aura Soma a Reiki. Od r. 1980 je Oshovou žačkou. V současné době vede workshopy, semináře a individuální terapie v Evropě, na Středním Východě, v Indii a Rusku. Její práce v sobě spojuje profesionální vzdělávací schopnosti a zkušenosti s meditacemi a alternativními metodami osobního růstu. Účastníci jejích kurzů jsou vždy překvapeni hloubkou a věcností odehrávajících se procesů a téměř bez výjimky popisují konkrétní a pozitivní dopady na jejich každodenní život.

Termín:
8.7. (oběd) - 13.7. (odpoledne cca 16-17 hod. )

Cena:
6600Kč / 6200Kč při platbě zálohy do 31.5.
Možnost účasti také pouze 8.-11.7. - cena 5000Kč / 4800 Kč

Ubytování:
V hale ve vlastním spacáku na matraci nebo za příplatek 500Kč na pokoji. Také možnost postavení vlastního stanu.

Strava:
Pestrá, chutná, sytá, vegetariánská.

Přihlašování a rezervace:
Přihlášky posílejte na centrum@skalka22.cz nebo se hlaste na tel. 777 046 593 příp. 774 888 108 Pro rezervaci místa pošlete zálohu 2000,- Kč na 1936066036/5500 (VS: 201004, do zprávy pro příjemce zadejte vaše jméno)

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Zde jsou k dispozici letáky k semináři k volnému šíření - A4 a A5.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama