Auntie Ana - Indiánská Hopi sauna, Technika Ho'oponopono-šamanismus

15. května 2010 v 1:26 | Zu |  Zajímavé tipy

Červen 2010

Setkání s Auntie Anou (Havaj) - série seminářů v průběhu června Skalka 22 www.skalka22.cz


Auntie Ana miluje život a miluje lidi.
Ví, jak sdílet chvíle radostné i chvíle osobních výzev. Všichni potřebujeme lásku. Láska je síla, díky které můžeme harmonizovat a vyléčit sami sebe a také pomoci druhým. Síla se násobí, jsme-li spolu, sdílíme-li spolu, vytváříme-li společný kruh. Přijďte jej s námi vytvořit na skupinách, které letos podruhé proběhnou také v České republice.

Auntie Ana sdědila svůj dar po svých havajských předcích, a také po dědečkovi Josephovi Kapihe, který pochází z kmene Hopi indiánů. Předpověděl zrušení dřívějšího systému kapu - uvalení tabu na původní havajské učení. Uncle Joseph Kapihe předal Aně veškeré své vědění, včetně techniky masáže Lomi Lomi. Ana je tedy jedinečným spojením havajského tradičního učení a původní indiánské moudrosti.

1.-6. červen
8.-13. červen
Zasvěcení do havajského tradičního učení Ho'oponopono a indiánská Hopi sauna
Technika Ho'oponopono - společné setkání za účelem vzájemné podpory při hledání a nalezení příčiny konfliktů, ne-moci a disharmonických vztahů, jejich pochopení a léčení, tradiční havajské techniky a meditace, v sobotu večer potní chýše.

21.-27.červen
Intenzivní očistný týden s masážemi Lomi Lomi a indiánskou Hopi saunou

15.-18. červen
Čtyřdenní Vision Quest - Jen pro vážné zájemce
Výprava za vizí, hledání spirituálního vedení. Je to ceremonie. Měli byste díky ní najít svůj vlastní jasný životní, duchovní směr. Prvních pět stupňů "hledání" bychom měli vždy provést pod vedením šamanského učitele. Další už můžeme provádět sami. Dalším nutným pravidlem je, aby někdo (u prvních pěti hledání je to právě šamanský učitel) držel energii místa, odkud účastníci hledání vycházejí a kam se vracejí.
Témat prvních vizí je více. Záleží velmi na jednotlivcích a kahunovi. Ana si do konce března vyžádá vaše fotky a stručný popis toho, kdo jste. Od dubna vámi bude pracovat v učených čtyřech dnech velmi intenzivně na dálku. Většinu času strávíte o samotě v přírodě a při rozhovorech a léčeních s Anou. Auntie Ana vás nasměruje dál a můžete s ní být v kontaktu i po Vision Questu.

19.-20. červen
Indiánská Hopi sauna

Veškeré podrobnosti naleznete v těchto dvou dokumentech (česky a anglicky): první a druhý.
Případné dotazy vám ráda zodpoví Leela na tel. 774553352 (rezervace tamtéž).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bridesmaid dress bridesmaid dress | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 10:39 | Reagovat

Great blog, saved the site with interest to read more!
http://www.elsedress.org

2 inexpensive summer dresses inexpensive summer dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 15:17 | Reagovat

Seeing that i have been browsing on the internet for one great articles or blog posts involving this topic. Exploring in Yahoo I ultimately saw this blog post. Seeing this data I'm grateful to enunciate that I get a very good sense I came across whatever I was ready for. Most definitely i'll be sure to don't forget this website and go here consistently.
http://www.isdress.org

3 fake tag watch fake tag watch | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 2:56 | Reagovat

Wow! I cant believe I have found your blog. Very useful information.
http://www.watchescan.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama