Letní ASTROhraní

10. května 2010 v 13:51 | Zu |  Zajímavé tipy


SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA
L E T N Í
A S T R O H R A N Í
DO OSLAVICE
Termín: 3.-4.7.2010
Důležité pro vypočítání vašeho horoskopu je zaslání vašeho jména+data+hodiny+místa narození na
Armorica17@seznam.cz
barboraopelkova.blog.cz

Co je ASTROHRANÍ?
V podstatě se jedná o psychodrama, které nám umožní lépe poznat sebe sama a seznámit se
základy astrologie. Vychází se z osobního horoskopu a z astrologicko - psychologických analogií. Jednotlivé planety symbolicky reprezentují určité součásti naší osobnosti, každou planetu máme v nějakém znamení a v nějaké aspektaci k ostatním planetám, což znamená, že máme nějaké povahové vlastnosti v nějakých vzájemných vztazích, někdy konfliktních. Těmi se na astrohrách zabýváme a společně hledáme jejich řešení.
Každý účastník, pokud má zájem, si může nechat zahrát nějakou životní situaci, o které si myslí, že ji nezvládá, kterou by se chtěl naučit řešit, nebo ve které by se prostě chtěl lépe orientovat. Do rolí jednotlivých planet (součástí svého já) vybere, podle vlastního uvážení nebo intuice, některé z ostatních přítomných; ti mu pak, podle horoskopu a po krátkém seznámení a vcítění se do svých rolí, spontánně předvedou to, co se odehrává v jejich nitru. Má tak příležitost vidět sebe sama z pozice vnějšího a nezaujatého pozorovatele, což mu usnadní lépe se v sobě vyznat a tím i hledat cesty k řešení svých problémů. Pro všechny je to praktická a velice názorná ukázka toho, o čem vypovídá horoskop.
Teoretickou součástí astroher je seznámení se základními charakteristikami planet, znamení, aspektů a případně i jiných důležitých astrologických prvků. Každý účastník dostane vypočítaný osobní horoskop a může si nechat udělat individuální sezení.

Cena: 2000
Lektor: Barbora Opelková-775171797

Zveme vás na oslavu života do Oslavice!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama