Úsměvem ke štěstí

18. května 2010 v 19:49 | Zu |  Zajímavé tipy
Mám tady pro vás jeden opravdu "dlouhý krátký" film. Jmenuje se "POTVRZENÍ" a trvá něco málo přes 15 minut, takže se pohodlně usaďte a vychutnejte si tuhle optimistickou věc, která vás (a to je vážně klišé) na konci zahřeje i potěší.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lancelot Lancelot | E-mail | 26. května 2010 v 11:26 | Reagovat

Pro Zu…..
V každém Tvém písmenku zde, v každém slově, v každém Tvém osobním zamyšlení, zastavení či odkazu na zamyšlení od jiného člověka, v každé Tvé fotografii  lze vnímat a číst ještě mnohem více,
než je dáno…. hluboké Pochopení, Cítění, Vnímání, Poznání, Pokoru a Radost k životu …. i čistou Moudrost jako Vyšší dar Tobě,  o kterou se ale ráda chceš podělit….Na těchto svých stránkách své pocity, radost i vážnost okamžiku a pro někoho i hluboký skrytý dar nabízíš, přitom nikdy nic nenutíš, jen oslovení či další vjem možných životních cest, poznání či jen pouhého zamyšlení, pocitu druhým nabízíš, nikdy ale pro dokázání druhým své důležitosti, ačkoliv a protože víš, že vše je důležité a ve spojitosti, ač zdánlivě vše jinak vypadá navenek a působí…., Ty jsi důležitá a nezaměnitelná součást Všeho-celku jako takového, kdy bez Tebe Dokonalost není…. Láska není…a Ty ji máš tak plně v sobě a dokážeš ji i krásně darovat….  Děkuji Ti - Lancelot :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama