tarot pro dnešek

2. srpna 2010 v 13:54 | Prem Aditi |  Zajímavé tipy

54. Projekce


Komentář:
Muž a žena na této kartě si vzájemně hledí do tváře, a přitom nejsou schopni jeden druhého vidět jasně. Každý si promítá představu, kterou si utvořil ve své mysli a která nyní překrývá skutečnou tvář osoby, na niž se dívá.
Každý se někdy může zamotat do promítání celých filmů podle vlastního scénáře na lidi a události kolem.
Stává se to tehdy, když si nejsme plně vědomi našich očekávání, tužeb a soudů; místo abychom za ně převzali zodpovědnost a přijali je, zkoušíme je přisoudit jiným. Projekce může být ďábelská nebo božská, rušivá nebo příjemná, ale pořád je to projekce - mrak, který nám brání vidět realitu takovou, jaká je. Jediné východisko je pochopit, o jakou hru se zde jedná. Až zase budete někoho posuzovat, otočte to naopak: Opravdu to, co vidíš v druhých patří tobě? Je tvá vize jasná anebo zastřená tím, co právě chceš vidět?.

11. Průlom


Komentář:
Převaha červené na této kartě letmo ukazuje, že jejím předmětem je energie, síla a odolnost. Briliant vyzařuje ze solar plexu, centru síly postavy na obrázku a postoj ukazuje živost a odhodlání.

Všichni z nás dosáhnou bodu, kdy "co je moc, to je moc". V takovýchto časech se zdá, že něco musíme udělat, cokoliv, i když se to později ukáže být chyba; odhodit zátěže a omezení, které nás omezují. Pokud to neuděláme, hrozí nám udušení a poškození energie našeho života.

Pokud nyní cítíte, že "co je moc, to je moc", dovolte si vzít na sebe to riziko rozbít staré vzorce a omezení, které bránily proudění vaší energie. Až to uděláte, budete překvapení, kolik vitality a posílení tento Průlom může přinést do vašeho života.
48. Zdroj


Komentář:
Když mluvíme o "spojení se zemí", nebo "s vlastním středem", je vždycky řeč o tomto Zroji. Když začínáme nějaký tvořivý projekt, jsme naladěni na tento Zdroj.
Tato karta nám připomíná, že máme přístup k obrovskému rezervoáru energie. A že se na něj nenapojíme přemýšlením nebo plánováním, ale tím, že se spojíme se zemí a se svým středem a ztišíme se natolik, abychom byli v kontaktu se Zdrojem. Je přítomen v každém z nás, jako jako osobní individuální slunce, které nám dává život a energii. Je to čistá pulzující energie, dostupná a připravená dát nám cokoli, co potřebujeme k dosažení svých přání, která nás uvítá zase zpátky doma když si potřebujeme odpočinout.
Takže ať už právě teď začínáš něco nového a potřebuješ inspiraci, nebo jsi zrovna něco dokončila a potřebuješ si vydechnout, jdi ke Zdroji. Jsi vždy očekávána a nemusíš udělat ani krok z domu, abys ho našla.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama