Únor 2011

Březen 2011

27. února 2011 v 20:43 | Prem Aditi
27.2.2011
Březen 2011
Dnešní a zítřejší den jsou posledními z únorových dnů. Mnohé se změnilo oproti poslednímu vzkazu. Jsou zde vyšší energie, které čistí vše, co jim "přijde do cesty". Mnozí tyto nápory nezvládají, neboť rychlost s jakou by měli řešit své problémy, je až neskutečná. Proto se vyskytuje velké množství rozsáhlých zdravotních problémů, které v tomto čase přicházejí čím dál častěji. Vše začíná velice zvolna, avšak poté náhle přijde kolaps. To, co se děje, bychom mohli přirovnat k očistě těla i ducha, avšak souvisí to hlavně se změnami na Zemi, kterým se vy lidé musíte přizpůsobit, abyste spolu se Zemí změnili své vibrace. Březen přináší opět obrovské změny, dá se říci, že bude ještě silnější, neboť přinese mnohé problémy v politice zemí a také další přírodní katastrofy. Lidé budou tlačeni jak ze strany energií, tak ze strany vnějšího dění souvisejícího s minulostí. Vnitřní procesy probíhají neustále. Dochází k proměně celého těla. Mnozí stále nechápou, co jim tyto změny přinášejí a stavějí se do opozice. Není to možné, toto nelze. Lze pouze se poddat a splynout s událostmi. Někteří vyciťují mnohé události předem. Tito lidé jsou velice senzitivní a tato schopnost se bude velmi prohlubovat stejně tak jako rozvíjení dalších schopností jako je telepatie či možnost prostupovat dimenzemi. Toto šlo dosud pouze ve spánku. Březnové dny budou velmi proměnné, nálada lidí se bude velice měnit. Mnozí si prožijí velké splíny, někteří naopak dny štěstí a radosti. To, co je nyní před vámi, je velice důležité, ale těžké z hlediska psychiky. V tomto období, březen - srpen, částečně září, budete opravdu vystaveni obrovskému tlaku a pokud toto zvládnete, můžete se těšit na obrovskou sklizeň a odměnu. Země prodělává proměnu a vy jí můžete v tomto pomoci. Informací dostáváte velmi mnoho. Avšak v tomto období se zaměřte hlavně na sebe, na svůj vývoj, nenechte se ovlivnit tím, co kolem sebe slyšíte, neboť mnohé je jinak. Žijte ze své zkušenosti, mějte své prožitky, vnímejte sami sebe a prociťujte své úspěchy a své neúspěchy. Nenechte se odvést sami od sebe. Svůj vnitřní zrak upínejte na vše kolem, kde potřebujete znát odpověď, ptejte se sami sebe, žádejte své vyšší já, buďte ve svém středu a žijte tady a teď. Toto je rada pro vaše životy v tomto období. Vaše životy se mění a již nikdy nebudou stejné. Vaše duše vás volá a žádá vás o spolupráci. Nebojte se života a staňte se láskou. Ámen.

zdroj: zlatá dušička

XIII. SETKÁNÍ NK o. s - CZECH DIDGERIDOO & DRUMS

16. února 2011 v 15:52 | Prem Aditi |  MUZIKOTERAPIE pro kolektiv i firemní


XIII. SETKÁNÍ NK o. s. - CZECH DIDGERIDOO & DRUMS

čas
25. únor · 18:30 - 21:30

TANEC PRO VODU - celosvětový projekt Tanec pro vodu

16. února 2011 v 15:47 | Prem Aditi |  Tanec, jóga, mandaly, zpěv

Tanec pro vodu

Global Water Dances

Zdravím Vás,
ráda bych vám přeposlala info o projektu, na jehož organizaci se má tu
čest podílet moje kamarádka Lenka Pelikánová.
Je to celosvětový projekt Tanec pro vodu, který
vyvrcholí 25. června 2011 v Praze v okolí řeky Vltavy.

# Pro tento projekt hledáme tanečníky, zpěváky (neočekáváme
# profesionály, jde o to si to užít a přispět), kreativce, sponzory a
# jednotlivce či organizace, kteří s tímto tématem souzní a chtěli by
# se připojit :-))
# V příloze je přehledný popis celé akce, její záměry a odkaz na
# webovky iniciátorů Global water dances.
# Předpokládaná pohybová příprava pak bude začínat přibližně na konci
# dubna 2011.

# Pokud budete mít dotazy nebo se budete chtít přidat, velice ráda
# uvítám Vaše reakce na tomto e-mailu ebony74@seznam nebo na mém PremAditi@seznam.cz

Samozřejmě můžete tuto zprávu poslat dál do světa ;-) . Děkujeme.

Lenka Pelikánová

Tanec pro vodu
Global Water Dances
Global Water Dances je celosvětový projekt plánovaný na den
25. června 2011
V tento den, 24 hodinová série tanců kolem zeměkoule bude věnována tématům vody. Akce začne v pásmu západního Pacifiku a postupně budou taneční série kolemzeměkoule vysílány online.
Global Water Dances je odvážná umělecká iniciativa zaměřená na kritickou potřebu záchrany pitné vody. Už dnes se odhady pohybují kolem 5 milionů úmrtí ročně zp ůsobených znečištěnou vodou. V roce 2025 bude více než polovina světové populace čelit problémům souvisejících s vodou.
Global Water Dances je modelem, jak prost řednictvím umění upozornit obyvatelstvo a vytvořit povědomí o problémech životního prostředí. Je takévýzvou, jak lidi sjednotit, aby společně nacházeli řešení. Účastníci i diváci tohotoprojektu se dozví, jak je kritická role lidstva v ochranně vodních zásob.Iniciátoři projektu jsou zároveň experty v mezinárodní síti tance a nonverbální komunikace. Vybraní choreografové na jednotlivých místech celé zeměkoule jsou absolventy Institutu pohybových studií Laban/Bartenieff a budou pracovat se systémem tzv. pohybových sborů. Tyto systémy zrcadlí dynamické vzorce an zákony přírody v lidském pohybu.

více info: ebony74@seznam.cz Lenka Pelikánová