Čakrové víření - otevřená skupina

6. dubna 2012 v 16:02 | Prem Aditi |  AKCE A SEMINÁŘE

ČAKROVÉ VÍŘENÍ V PROŽITKU

Šťastní, uvolnění a sví - takoví můžeme každý být, jen když námi volně proudí životní energie.

V meditaci, hudbě, tanci a zpěvu, vůních, barvách a šamanských rituálech odblokujeme a zharmonizujeme našich sedm hlavních energetických center - čaker. V intenzivním cyklu sedmi večerních setkání postupně projdeme všemi čakrami se závěrečným energetickým propojením. Bezpečný prostor vás zve k upřímnému sebepoznání a otevřenému sdílení.


od 15. května každé úterý 20,00 - 22,00 hod

DRUNA (Karlovo nám. 24, Praha 1)


Datum
Téma a Barva
15. května
1. čakra - kořenová:
Vitalita, chuť do života
Červená, purpurová
22. května
2. čakra - sakrální:
Kreativita, mateřství
Oranžová
29. května
3. čakra - solární:
Vůle, bytí ve svém centru
Žlutá, zlatá
5. června
4. čakra - srdeční:
Láska, něha
Růžová, zelená
12. června
5. čakra - krční:
Komunikace, sebevyjádření
Modrá
19. června
6. čakra - třetí oko:
Intuice, vnitřní hlas
Indigo
26. června
7. čakra - korunní:
Vyšší vědomí, Jednota
Fialová
Uvolníme se, vypneme hlavu, tady a teď si vytvoříme čas jen pro sebe. Spojíme se se srdcem, přes které teprve vstoupíme do té čakry, jíž bude večer věnován. Aktivujeme čakru pomocí práce s dechem, pánevním dnem a protahovacími sestavami, systematicky rozproudíme a usměrníme energii v těle.

Budeme si hrát s vlastní energií, aby byla podle potřeby něžná, klidná, tvořivá, živá, radostná, spontánní, intuitivní či meditativní. Pomůže nám v tom ladění se na energie příslušných živlů. Čakrové tance, spontánní i vedené, kruhové tance se zpěvem, hra na přirozené hudební nástroje, zpěv manter i jiné muzikoterapeutické postupy nám pomohou odstranit bloky volného proudu energie.

Do práce, či spíše hry s každou čakrou zapojíme všechny smysly. Pomocí speciální francouzské bio kosmetiky, založené na působení vůní, barev a směsí esenciálních olejů (aromaterapie a chromoterapie), budeme léčit a uhlazovat naše energetická těla. Duhové barvy nám pomohou při vedené meditaci vstoupit do každé jednotlivé čakry, oblasti v těle či události v životě. Meditační vizualizace nebo intuitivní kresba budou přitom podporovat rozvoj naší obrazotvornosti.

Přijďte s osobním záměrem nebo vlastní otázkou, na kterou budete chtít dostat v průběhu večera odpověď. Bezpečný prostor pro vzájemná sdílení nám umožní v případě potřeby otevřít na závěr i témata, které daná čakra vyvolá. Skupina je otevřená pro ženy i pro muže, abychom mohly posilovat naše vzájemné energie a ženskou i mužskou polaritu v každé čakře. Pokud chceme mít zdravé, láskyplné a zároveň sebevědomé vztahy sami se sebou a s našimi partnery, musíme mít nejprve my sami otevřené, vyčištěné a správně se točící čakry.

Z popsaných technik a způsobů sebevyjádření vždy vybereme ty, které nám nejlépe podpoří proces tvoření, promlouvání k dané čakře a její harmonizace. Znamená to, že každé setkání bude jiné a neopakovatelné.

S sebou si vezměte k podpoření dané čakry doplňky dané barvy (viz tabulka), své oblíbené hudební nástroje (pokud máte, ale na semináři budou k dispozici), talismany a silové předměty, papír a tužku.

Večerem provízí Aditi Zuzka, www.druna.cz

A PROČ TO DĚLÁM?

Hledala jsem, jak být šťastná. Hledala, protože jsem nebyla a někde uvnitř slabě volal hlásek, že je to možné. A jak to vlastně vypadá, chutná, jak se cítím, když jsem šťastná a žiji naplno? A hlásek začal sílit, sílil s každým krokem objevování. A s každou slupkou odloupnutou pomocí různých technik a terapií sílil a ve mně zevnitř začala narůstat zdravá síla. Síla a zároveň důvěra a naděje, že když se rozhodnu změnit svůj život, stačí rozhodnutí, zvolit si směr a jít. A já si zvolila směr prožitku, ze svého těla, hlasu, hudby a pohybu. Na mé cestě mě ovlivnily a pomohly techniky a semináře systematických konstelací, praktikování jógy, cvičení Mohendžodára, ženský břišní - orientální tanec, hlasové dílny, intuitivní kresba a malování mandal, semináře Alchymie čaker, šamanské rituály, muzikoterapeutické pobyty a hra na etnické hudební nástroje, meditace v tichu …

A tak má intuice promluvila a přivedla mě k tomu podělit se o své zkušenosti a pomoci ostatním k obnovení vnitřní síly a tvůrčího zdroje uvnitř každého z nás.

Těším se na Vás a naše společné Tvoření,
Aditi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama