Květen 2012

Ztratit se, potkat se, najít se … v hudbě

24. května 2012 v 21:53 | Prem Aditi |  AKCE A SEMINÁŘE

Ztratit se, potkat se, najít se … v hudbě

Večer pro všechny, kdo se chtějí uvolnit a bavit, společně a bez zábran tvořit hudbu i poslouchat, dle libosti zpívat i tančit. Spojíme se v kruhu bubnů, zpěvu manter a zatančíme si rituální kruhový tanec. Na závěr vás čeká lahodný koncert na tibetské mísy.

Pondělí 28.5.2012 od 18,30 do 21,00

Lampijón (Havanská 13, Praha 7, www.lampijon.cz)


Přineste si své oblíbené nástroje, talismany nebo silové předměty, na místě budou k dispozici chřestidla, šamanské bubny, deštné hole, didgeridoo, kytara…

Na setkání můžete přijít s konkrétním záměrem či otázkou. V průběhu společného hraní se otevírá naše tvořivost a hravost, vypínáme mysl a můžeme se spojit s vnitřním zdrojem, s intuicí, která nám dává odpovědi.

Vítáme jednotlivce, páry i rodiny s dětmi, žádné předchozí zkušenosti s hrou na nástroje nejsou nutné.

Vstupné: jednotlivci 150,- Kč, partneři dohromady 200,- Kč


Večerem provázejí:

Aditi Zuzka Opelková - lektorka muzikoterapie, hudebních a pohybových dílen, nabízí Energetické poradenství podle Osha - čtení čaker a energie těla, poradkyně v aromaterapii a obchodní zástupce přírodní kosmetiky Altearah bio. Ve výcviku Tanců universálního míru.

Tomáš Sharam Kramár - věnuje se práci se dřevem, permakultuře a přírodnímu stavitelství, nabízí vyhledávání geopatogenních zón a další práce s virgulí a kyvadlem.